Nəzərinizə çatdırmaq istərdik ki, ziyarətçilərin sərgiyə girişi sərginin iş vaxtının bitməsinə 30 dəqiqə qalmış dayandırılacaqdır.
"Bakı Expo" Sərgi və Toplantı Mərkəzi
Ünvan: AZ1050, Azərbaycan, Bakı,
Suraxanı rayonu, Heydər Əliyev pr., 515
Sərgiyə necə gəlmək olar:
"Bakı Expo" Sərgi və Toplantı Mərkəzi Heydər Əliyev adına Beynəlxalq Hava Limanından 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Sərgi ziyarətçiləri şəhər nəqliyyatından faydalana bilərlər:
- "Koroğlu" metro stansiyasından - N 136, 160, 171
Avtobusların hərəkət cədvəli:
3 aprel |
4 aprel |
5 aprel |
Bakı Ekspo Mərkəzinə
10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00
11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00
9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00
Bakı Ekspo Mərkəzindən
12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00*
11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00*
Sizi sərgini ziyarət edən qonaqlardan biri kimi salamlamağa məmnunuq!
Diqqət!
3-4 aprel tarixlərində sərgiyə yalnız turizm sənayesində peşəkar fəaliyyət göstərən şəxslər daxil ola bilərlər.
Tələbələr sərgiyə yalnız 5 aprel tarixində daxil ola bilərlər. Girişdə tələbə biletini göstərmək kifayətdir.
Yaşı 16-dan az olan şəxslər sərgiyə buraxılmayacaqlar.
Artıq sərgilərdə xüsusi uşaq guşəsi fəaliyyət göstərir. Siz sərgiyə uşaqlarla gəldiyiniz zaman, onları peşəkarlara, maraqlı layihələri, eləcə də əyləncəli ekskursiyaları ilə həm uşaqların, həm də onların valideynlərinin rəğbətini qazanan “Aqıl və Bilgi” etibar edə bilərsiniz. Sərgi zamanı həmin peşəkar şəxslər uşaqlarınızı faydalı və maraqlı əyləncə növləri ilə məşğul edəcəklər.
Siz sərgini dəvətnamə və ya sərginin internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə əldə edəcəyiniz elektron biletlə ziyarət edə bilərsiniz.
Önəmli! Sərgiyə gələrkən, üzərində fərdi ştrix-kodunuz olan dəvətnaməni özünüzlə gətirməyi unutmayın. Bu ştrix-kod qeydiyyat üçün tələb olunan şəxsi məlumatlarınızı əks edir və məhz bu ştrix-kod sayəsində siz qeydiyyat prosesini nəzərəçarpacaq dərəcədə sürətləndirən "FAST TRACK" servisindən yararlana bilərsiniz.
Sərgidə istər adi, istərsə də "FAST TRACK" qeydiyyatından keçərək, Siz döş nişanı əldə edir və aşağıda qeyd olunan imkanlardan yararlana bilərsiniz:
- Sərginin bütün iş günlərində sərgini pulsuz ziyarət etmək;
- Qeydiyyatdan keçmək üçün növbəyə durmadan sərgiyə daxil olmaq və təkrar qeydiyyat prosedurandan azad olmaq;
- Sərginin işgüzar proqramında iştirak etmək (seminarlar, konfranslar, təqdimat mərasimlərində iştirak etmək üçün ayrıca dəvətnaməyə ehtiyac yoxdur).

Обращаем Ваше внимание, что допуск посетителей на выставку будет завершен за 30 минут до конца рабочего дня выставки.
3 апреля |
4 апреля |
5 апреля |
11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00
12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00*
11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00*
Мы рады приветствовать Вас в числе посетителей выставки!
Внимание!
3-4 апреля вход на выставку открыт только для профессиональных посетителей, занятых в индустрии туризма.
Студенты смогут посетить выставку 5 апреля предъявив на входе студенческий билет.
Дети до 16 лет в течение всех дней на выставку не допускаются.
В фойе Баку Экспо Центра функционирует детская зона, где можно оставить детей под присмотром профессионалов «Агиль и Бильги», которые давно успели полюбиться детям и родителям своими интересными и необычными проектами, увлекательными экскурсиями. В дни выставок они занимают детей полезными и увлекательными занятиями.
Вы можете посетить выставку при наличии пригласительного билета или зарегистрировавшись на сайте и получив электронный билет на выставку.
Важно! Не забудьте взять с собой на выставку Ваш электронный билет, на котором обозначен Ваш индивидуальный штрих-код. Этот штрих-код содержит Ваши данные, необходимые при регистрации. Наличие штрих-кода позволит Вам использовать специальный сервис FAST TRACK, который значительно ускорит процесс регистрации.
Пройдя обычную регистрацию на выставке или регистрацию FAST TRACK, вы получите Именной бейдж, который дает право на:
- бесплатное посещение выставки в течение всех дней ее работы
- вход на выставку без необходимости стоять в очереди и проходить повторно процедуру регистрации
- участие в деловой программе выставки (семинары, конференции, презентации, участие в которых не предусматривает отдельного приглашения)
>Получите пригласительный билет
Бронирование отелей, визовая поддержка |
↑ |
По всем вопросам, связанным с размещением в гостиницах, визовой поддержкой и другими услугами в области приема и размещения гостей Вы можете обращаться к официальному туристическому агенту выставок.